برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان سرباز بمناسبت روز کارمند در سومین روز هفته دولت

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان سرباز بمناسبت روز کارمند در سومین روز هفته دولت

💢برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان سرباز بمناسبت روز کارمند در سومین روز هفته دولت

✅به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرباز، روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۴ مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان سرباز به مناسبت روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت به ریاست جناب آقای دانش فرماندار باحضور سرکارخانم امیریان بخشدار مرکزی، مدیران و کارمندان نمونه ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
🔹در این مراسم جناب آقای فرامرز دانش فرماندار شهرستان سرباز،ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: کارمندان باید رفتار و منش شهیدان رجایی وباهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.
🔹وی  با بیان اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی پاسخگوی مردم باشند و کار را به نحو احسن و با کیفیت انجام دهند، اذعان داشت : احساس مسئولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد.
🔹 وی اظهار داشت: شاخصه های یک کارمند نمونه و وظیفه شناس، صبر وشکیبایی ، راستی و صداقت ، رضایت مندی و وفا ،دانایی و علم وبردباری است.
🔹فرماندار تاکید کردند؛ بی طرفی باید در سرلوحه کار شما باشد، بروکراسی های اضافی اداری را برای منفعت اجتماعی  کاهش دهید، هماهنگی و ارتباط مستمر را بین واحد های اداری برقرار و آینده نگری را در تفکرات خویش قرار دهید و این خود باعث توسعه شاخص‌های شهرستان می شود.
🔸در ادامه این مراسم نیز سرکارخانم امیریان بخشدار مرکزی به ایراد سخن پرداختند و ضمن تبریک هفته دولت سخنان خویش را در خصوص یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ارائه کردند و سپس درباره ویژگی های کارمند نمونه و وظایف کارمند بعنوان خادم مردم صحبت نمودند.
🔹در پایان با اهداء لوح سپاس از کارمندان نمونه ادارات شهرستان سرباز تجلیل شد.

۴ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۱۵
روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرباز |
تاریخ ویرایش خبر : ۴ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۱۸