پیام تبریک فرماندار شهرستان سرباز به مناسبت هفته دولت

پیام تبریک فرماندار شهرستان سرباز به مناسبت هفته دولت

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، یادآور رشادت، تلاش و مجاهدت های بی بدیل خادمان و فرزندان فداکار و گرانقدر انقلاب اسلامی همچون شهیدان رجایی و باهنر است که در راه باارزش خدمت به ملت عزتمند ایران اسلامی، مظلومانه در خون خود غلتیده و به فیض شهادت نائل آمدند و حقانیت صراط خود را اثبات نمودند.
 
این شهیدان بزرگوار، در مسیر عدالت طلبی و حق جویی تا پای جان در سنگر مقدس خدمت به انجام وظیفه پرداختند و تجلی باشکوهی از تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه را به منصه ظهور گذاشتند و قطعا خون پاک ایشان مهر باطلی بر نیات شوم دشمنان این انقلاب کویبده و سبب تحکیم بیشتر ریشه های شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران شد.
 
بدیهی است، انسان تنها بدین نحو از خدمتگزاری ضمن قرار دادن ملاک حیاتی رضای الهی است که می تواند به عالی ترین درجات ملکوتی دست پیدا کند و برای او خیر و برکت بهمراه داشته باشد.
 
کار و تلاش، تعهد صادقانه و خدمت خالصانه در میان دلسوزان و علاقمندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه کارمندان عزیز و زحمت کش دستگاه ها و ادارات به اصلی مهم بدل شده تا ملاک والای خدمتگزاری شایسته به ملت را به نمایش بگذارند.
 
بدون شک اقدامات و فعالیت های دولت محترم که در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات در عرصه های گوناگون با وجود تحریم های ضالمانه می باشد، مرهون تلاش ها و زحمات بزرگ مردان و زنانی است که در نقاط مختلف میهن اسلامی مشغول انجام خدمت هستند.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان دولت رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان و خدمتگزاران دولت محترم تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای تمامی مسئولین و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تحقق آرمان های والای انقلاب و امام راحل(ره) و حرکت بر اساس گام دوم انقلاب و با توجه به رهنمودهای داهیانه و عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

 

فرامرز دانش

فرماندار شهرستان سرباز

 
۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵
روابط عمومی فرمانداری |
تاریخ ویرایش خبر : ۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵