تجلیل از معلمان نمونه شهرستان سرباز به مناسبت هفته معلم

تجلیل از معلمان نمونه شهرستان سرباز به مناسبت هفته معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرباز در آخرین روز از هفته بزرگداشت مقام والای معلم،    شنبه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۸  جناب آقای دانش فرماندار شهرستان سرباز، طی مراسمی با حضور دکتربختیاری معاون آموزش متوسطه اداره کل  (بصورت وب کنفرانس)، دادکانی رئیس اداره آموزش و پرورش سرباز،معاونین، کارشناسان از  معلمان نمونه و برگزیدگان و فعالان جشنواره جابربن حیان و خوارزمی شهرستان سرباز  به مناسبت هفته معلم، تجلیل به عمل آورد.
🔹جناب آقای دانش فرماندار شهرستان سرباز ضمن تبریک هفته بزرگداشت معلم  به معلمان، آنها را به همگامی و همدلی دعوت کردند.
🔹وی جایگاه معلم را در جامعه بالاترین و والاترین جایگاه بیان کردند و معلم را سازنده شخصیت و الگوی زندگی دانش آموز در آینده دانسته و آموزش و پرورش را دو بال مهم توسعه در تعلیم و تربیت بیان کردند.
🔹دکتر بختیاری معاونت متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان نیز بصورت وب کنفرانس مهمان ویژه اداره آموزش و پرورش سرباز در این روز بود، ایشان ضمن تبریک هفته پاسداشت مقام والای معلم از زحمات و تلاشهای دادکانی رئیس اداره آموزش و پرورش همچنین همراهی و همگامی فرماندار محترم شهرستان سرباز با آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کردند.
🔹وی محدودیتها را زاینده خلاقیتها و وسیله ای برای پرواز و گذر از مصائب و مشکلات دانستند،
🔹ایشان پیامبران را نمونه و مصداق معلمی و صبر بیان کردند همچنین خاطرنشان کرد تربیت و پرورش محصول صبر است و معلمی موفق است که بتواند با صبر و بردباری قلب دانش آموز را تسخیر کند.
🔹در ادامه دادکانی رئیس اداره آموزش و پرورش سرباز هفته تکریم از مقام والای معلم را به سنگر داران این عرصه تبریک گفته و از معلمین تحت عنوان موثرترین دارندگان نقش تربیت در جامعه یاد کردند.
🔹ایشان از  از همراهی فرماندار شهرستان با آموزش و پرورش در همه عرصه ها تقدیر و تشکر کردند.
🔹وی از کارشناسان، مدیران و دبیران و معلمین جهادی که در بحث اعتکافات علمی،خوارزمی و جابربن حیان تقدیر و تشکر کردند.
🔹در پایان از معلمان نمونه، فعالان و برگزیدگان جشنواره های جابر و خوارزمی تجلیل و به رسم یادبود جوائزی به ایشان اهدا شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۰
تاریخ ویرایش خبر : ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۰