پیام فرماندار شهرستان سرباز به مناسبت روز جهانی قدس◀️متن پیام  به شرح ذیل است:
 
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 
🔹 روز قدس، به فرمایش حضرت امام (ره)، روز حیات اسلام است. امام خمینی با نام‌گذاری روز قدس موضوع فلسطین را به موضوع جهان اسلام تبدیل کرد و آن را از حالت جنگ اعراب و اسرائیل خارج نمود، لذا بزرگداشت و گرامیداشت روز قدس و حضور در صحنه اهمیت زیادی دارد به ویژه در این زمان که رژیم اشغالگر قدس تجاوزگری‌ها را افزایش داده و به اشغال سرزمین‌ها، شهرک‌سازی و حملات نظامی به فلسطین می‌پردازد.
🔹روز جهانی قدس، روز حیات اسلام و نماد ایستادگی، مقاومت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف است.
🔹 آزادیخواهان جهان، همه ساله با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس که یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، به فریاد دادخواهی ملت مظلوم فلسطین پاسخ داده و جنایت‌های رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی را محکوم می‌کنند.
🔹 امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای حفظ سلامت مردم، توفیق برگزاری راهپیمایی روز قدس وجود ندارد؛ اما این امر مانع از آن نخواهد شد که ندای ظلم‌ستیزی و آزادیخواهی ملت ایران و سایر ملت‌های آزاده در حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف به گوش جهانیان نرسد.
🔹 اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه‌ دار شهرستان سرباز  پای صحبت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ساعت ۱۴:۳۰  می نشینیم تا باری دیگر حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانیم.

              فرامرز دانش
      فرماندار شهرستان سرباز

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۴
تاریخ ویرایش خبر : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۴