پیام تبریک فرماندار شهرستان سرباز به مناسبت گرامیداشت روز معلم


◀️متن پیام بدین شرح است:

  ⚜️بسم الله الرحمن الرحیم⚜️

🔹ستایش خدای بی‌همتا را که حقایق را به بشر آموخت و علم و دانش را وسیله معرفت و ترقی قرار داد و سلام و درود بر رسولان راستین الهی بویژه پیامبر گرامی اسلام(ص) که پیام شورآفرین و هستی‌بخش معرفت و آگاهی را به جامعه بشری هدیه کردند و تاریکی و جهالت را از وجود انسان‌ها زدودند؛ به راستی که معلمی، شغل انبیاست.
🔹نام‌گذاری روز ۱۲ اردیبهشت به نام روز گرامی‌داشت مقام معلم، فرصت مغتنمی است برای پاسداشت مردان و زنان شرافت‌مندی که شعله‌های روشنی‌بخش علم و دانایی را برافروخته و در تربیت انسان‌ها از جان و هستی خود مایه می‌گذارند.
🔹اینجانب این روز را به جامعه فرهنگیان فرهیخته، معلمان و اساتید دلسوز و متعهد شهرستان تبریک عرض نموده و از زحمات شبانه‌روزی و ارزشمند معلمان، اساتید و مدیران مدارس و دانشگاه‌‌ که در این شرایط سخت با وجود تعطیلی مراکز آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا، کار آموزش و آگاهی‌بخشی به جوانان و نوجوانان را تعطیل نکرده و با به‌کارگیری شیوه‌های جدید آموزشی همچنان چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگه داشته‌اند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم وتوفیق روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم .
🔹یقین داریم که با تلاش‌های سازنده و خستگی‌ناپذیر شما عزیزان، شاهد رشد و ارتقای بیش از پیش جایگاه شهرستان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی باشیم.


            فرامرز دانش
   فرماندار شهرستان سرباز


۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۴۸
تاریخ ویرایش خبر : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۴۸