پیام تبریک فرماندار شهرستان سرباز بمناسبت روز ملی شوراها


◀️متن پیام بدین شرح است:
           *بسم الله الرحمن الرحیم*

🔹بدون تردید یکی از مهمترین برکات بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران واگذاری مسئولیتها به مردم و مشارکت آنها در اداره امور کشور بود که این مهم با صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ و تثبیت آن در قانون اساسی در قالب تشکیل و راه اندازی شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمادی از مردم سالاری دینی و سمبل مشارکت پایدار مردم در اداره امور جوامع محلی عینیت یافت.
🔹فرا رسیدن این مناسبت مهم و بزرگ را صمیمانه حضور کلیه اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور بویژه شوراهای اسلامی شهرستان سرباز تبریک و تهنیت عرض نموده، از زحمات، تلاش های ارزنده، خالصانه و اثرگذار همه عزیزان در روند رشد، پیشرفت، عمران و آبادانی همه مناطق تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.
🔹بی شک رشد، توسعه و جایگاه امروزی شهرها و روستاهای ایران اسلامی در حوزه ارتقای سرانه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی، مذهبی، بهبود عبور و مرور و... مرهون برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر شایسته، موثر و توامان مجموعه مدیریت محلی و دولتی و مبتنی بر سیاست ها و سند چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
🔹امید آن دارم در ظل توجهات حضرت باری تعالی و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)، در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم همواره سربلند و موفق باشید.
 
              فرامرز دانش
        فرماندار شهرستان سرباز

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۴۵
تاریخ ویرایش خبر : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۴۵