همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان استانی و کشوری ۵ طرح ورزشی،آموزشی و بهداشتی در شهرستان سرباز، افتتاح و کلنگ زنی شد.

همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان استانی و کشوری  ۵ طرح  ورزشی،آموزشی و بهداشتی در شهرستان سرباز، افتتاح و کلنگ زنی شد.

روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر به مناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی   ۵طرح ورزشی،آموزشی و بهداشتی با حضور مسئولان استانی و کشوری  در شهرستان سرباز افتتاح و کلنگ زنی شد.
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمشید تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و هیات همراه،دکتر درخشان  نماینده محترم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی،فرمانداران سرباز و راسک،ائمه جماعات، روسای ادارات ورزش و جوانان جنوب استان، اعضای شورای اداری، بخشداران سرباز و راسک، دهیاران، جمعی از مسئولین کشوری و استانی، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران سالن چند منظوره ورزشی علی آباد شهرستان سرباز به بهره‌برداری رسید.

❇️  صبح امروز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ پروژه مهم و استراتژیک سالن چند منظوره ورزشی روستای علی آباد   بخش مرکزی شهرستان سرباز با حضور جمشید تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان افتتاح به بهره برداری رسید.
🔹احمدعلی موهبتی استاندار محترم استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تبریک میلاد حضرت فاطمه و روز زن افزود: با شهرستان شدن سرباز حتما بستر مناسبی برای ارتقای شاخص ها و زیرساخت ها در حوزه های مختلف فراهم خواهد شد.
🔹وی تصریح کرد: تلاش، همکاری، هماهنگی و انسجام مردم و مسوولان شهرستان سرباز تنها راه حل مشکلات و تامین خواسته های مردم این شهرستان است.
🔹استاندار خاطر نشان کرد، در حوزه ورزشی حتما به قشر بانوان توجه شود و از معاون محترم وزارت ورزش و جوانان تقاضای توجه ویژه به بانوان این شهرستان را داریم.
🔹استاندار در پایان از تمام دست اندرکاران و حضور پرشور مردم و مسئولان تشکر و قدردانی کرد و برای ارتقای زیرساخت های ورزشی، مخابراتی، راه روستایی، بهداشتی و آموزشی شهرستان سرباز ابراز امیدواری کرد.
🔸 جناب آقای دانش فرماندار شهرستان ضمن تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تبریک روز زن افزودند،  یکی از راه های پیشرفت جامعه را سرمایه گذاری بر روی جوانان است، اعتقادم این است نسل جوان  نیرویی فعال و پرتلاش  که نقش خوبی در پیشرفت جامعه می‌توانند داشته باشند از آنجا که در این دوره شخصیت انسان کامل می شود و رفتارش شکل می‌گیرد  باید از آنها حمایت شود تا از آسیب های اجتماعی حفظ گردند.
🔸فرماندار سرباز خاطرنشان کردند: جوانی دورانی پرشور است،جوانان باید نشاط خود را به جامعه تسری دهند.
🔸وی عنوان کردند زنان نیمی از جمعیت شهرستان را دارند ولی متأسفانه این وسط به فراموشی سپرده شده اند از جناب آقای تقی زاده معاون محترم وزیر ورزش و جوانان تقاضا می‌شود تدابیری جهت احقاق حقوق بانوان در سرانه فضای ورزشی اتخاذ نمایند.
🔸 ایشان افزودند،سالن چند منظوره ورزشی علی آباد شهرستان سرباز یکی از سالن های مدرن با تیپ ۱۸۰۰ در فضای با زیربنای ۱۸۰۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی تکمیل شده است که امروز درهفتمین روز دهه مبارک فجر به مورد بهره برداری رسیده است.
🔸وی تاکید با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بیش از ۶۰۰۰ نفر در قالب ۵۰۰ خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
*◀️لازم به ذکر است شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸  در هفتمین روز از دهه مبارک  کلنگ احداث ۴ پروژه آموزشی و بهداشتی  با حضور احمد علی موهبتی استاندار محترم استان با هیأت همراه، جناب آقای فرامرز دانش فرماندار محترم شهرستان سرباز،محمد واعظ  مهدوی رئیس بنیاد همدلان آینده نگر سیستان و بلوچستان ( هاسب) و اعضای شورای اداری در شهرستان سرباز به زمین زده شد.*
1️⃣ کلنگ  احداث تسهیلات زایمانی در روستای باتک ( مرکز بخش  مینان) به زمین زده شد.
2️⃣کلنگ احداث مدرسه ۶کلاسه در روستای مینان در بخش مینان به زمین زده شد.
3️⃣ کلنگ احداث تسهیلات زایمانی در روستای رئیس آباد(مرکز بخش کیشکور) به زمین زده شد.
4️⃣ کلنگ احداث مدرسه ۲کلاسه در روستای رحمان آباد بخش کیشکور به زمین زده شد.

  ❇️ همچنین استاندار محترم سیستان وبلوچستان با هیأت همراه از روند پیشرفت پروژه سیل بند شهر سرباز کلات بازدید بعمل آوردند.


افتتاحیه علی آباد
افتتاحیه علی آباد

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
تاریخ ویرایش خبر : ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳