همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر جلسه هم اندیشی جوانان شهرستان سرباز برگزار شد

همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر جلسه هم اندیشی جوانان شهرستان سرباز برگزار شد

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۶ جلسه هم اندیشی جوانان شهرستان سرباز به ریاست جناب آقای دانش فرماندار محترم با حضور سرکار خانم امیریان بخشدار مرکزی،فرمانده نیروی انتظامی،رئیس آموزش و پرورش،نماینده بنیاد برکت،رئیس ورزش جوانان و جمعی از جوانان، بانوان، ورزشکاران، دانشجویان و فعالان اجتماعی و رسانه ای شهرستان سرباز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
🔹جناب آقای دانش فرماندار شهرستان سرباز ضمن تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا  و تشکر از حضور پرشور جوانان دغدغه مند افزودند امیدواریم که در کنار شما جوانان، شهرستان تازه تأسیس و جوان سرباز را طبق برنامه های توسعه ای،پیشرفت و آبادانی پیش ببریم.
🔹 وی یکی از راه های پیشرفت جامعه را سرمایه گذاری بر روی جوانان دانست و افزودند، اعتقادم این است نسل جوان  نیرویی فعال و پرتلاش  که نقش خوبی در پیشرفت جامعه می‌توانند داشته باشند از آنجا که در این دوره شخصیت انسان کامل می شود و رفتارش شکل می‌گیرد  باید از آنها حمایت شود تا از آسیب های اجتماعی حفظ گردند.
🔹فرماندار سرباز خاطرنشان کردند: جوانی دورانی پرشور است،جوانان باید نشاط خود را به جامعه تسری دهند.
🔹وی عنوان کردند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم همانطور که مستحضرید در حرکت رو به جلو  و انقلاب اسلامی ایران، نسل جوان همیشه در صحنه و اثر گذار بوده اند و  همیشه  در سختی ها  جوانان  یاریگر  بوده اند.
🔹 فرماندار شهرستان سرباز افزودند: اگر جوانان در سه گام تهذیب نفس،تحصیل علم  و ورزش بدرستی عمل نمایند آینده ای روشن خواهند داشت.

🔹فرماندار در پایان جوانان را جهت شرکت در انتخابات و کاندیداتوری تشویق نمود و افزودند اگر جوانان با انرژی به صحنه انتخابات بیایند و صدای مردم باشند، آن موقع است جامعه ای موفق و رو به رشد خواهیم داشت.
 🔸 سرکار خانم امیریان بخشدار مرکزی ضمن عرض سلام و خیرمقدم به جوانان، بانوان و حاضرین در جلسه فرا رسیدن چهل  و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر  را به ملت شریف ایران و بخش مرکزی سرباز تبریک گفتند.  
🔸ایشان ضمن تبریک میلاد  حضرت فاطمه (س) خاطرنشان کردند: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار خوبی در طول این سالها داشته و خدمات دولت و نظام به برکت انقلاب اسلامی همواره دستاوردهای مثبتی داشته است.
🔸بخشدار مرکزی سرباز  با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارک فجر از افتتاح ۱۱۰ پروژه در سطح شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان که تعداد ۵۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان در سطح بخش مرکزی سرباز خبردادند.
🔸سرکار خانم امیریان ضمن استقبال از طرح ها ، ایده ها، پیشنهاد و نقدها از جوانان خواستند تا به عرصه بیایند و برای ساختن این مرز و بوم همگام با مسئولین عمل کنند.
🔸ایشان همفکری ،همگرایی،همدلی و اتحاد مردم را لازمه ،رشد،توسعه و پیشرفت بخش مرکزی سرباز خواندند و افزودند درب دفتر بخشدار به روی همه اقشار و خصوصا جوانان گشوده هست و بخشداری مرکزی از ایده ها و نقدها استقبال میکند.
🔸در پایان بخشدار مرکزی سرباز برگزاری چنین نشست هاو دورهمی های صمیمی را مایه مباهات خواندند و خاطرنشان کردند: این نشست ها میتواند به تعامل، هم فکری و استفاده از ظرفیتهای جوانان و بانوان کمک شایانی کند و اطمینان دادند این نشست ها همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.
🔸سرکارخانم امیریان در پایان سخنانش از حضور پرشور جوانان و بانوان در جلسه تقدیر و تشکر نمودند.
🔸همچنین تعدادی از جوانان و بانوان به طرح پیشنهادات و دغدغه های خود پرداختند و از بخشدار بجهت تشکیل جلسه تقدیر و تشکر نمودند و آنها را جهت شرکت در انتخابات و کاندیداتوری شورایی تشویق نمودند.
*❇️ در پایان اعتبار نامه اولین سمن شده شهرستان سرباز«جمعیت مردم نهاد یاریگران زندگی نوین مکران» به دبیر سمن آقای هارون کمال زئی اعطا گردید.*

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۲۸
تاریخ ویرایش خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۲۸