معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان سرباز

معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان سرباز

آیین معارفه مدیر آبفای شهرستان سرباز، روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۹/۲۰ به ریاست جناب آقای فرامرز دانش فرماندار محترم شهرستان سرباز با حضور جناب مهندس لک زایی قائم مقام آب و فاضلاب استان سیستان وبلوچستان و بخشدار مرکزی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
🔹 فرامرز دانش فرماندار  شهرستان سرباز در این مراسم با تاکید بر لزوم خدمات رسانی به مردم گفت: اعتبارات حوزه آب شهرستان  ۱۰۰ میلیارد می باشد  که ۵۰ درصد آن تخصیص یافته است و  بخشداران  تابعه باید  با مشورت مدیر آب و فاضلاب در خصوص پروژه های اولویت دار  مانند مجتمع آبرسانی مچان ، کافه بلوچی ، میتگان و ظاهرآباد و ملک آباد که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند را به اتمام برسانند، برای رفع مشکلات آب و فاضلاب شهرستان از قبیل دفع فاضلاب و آب های سطحی باید برنامه محور باشند.
🔹او افزود:بایستی یک تیم آماده باش و در حال گشت زنی مستمر حضور داشته باشد تا به صورت اورژانسی حوادث و پدیده هایی که به صورت غیرقابل پیش بینی رخ می دهد مرتفع سازد.
🔹فرماندار شهرستان سرباز حضور میدانی و مداوم مدیران در شهرستان را لازمه ی حل مشکلات دانست و خاطرنشان کرد:مدیران مسئولیت بسیار دشوار و حساسی به دوش دارند که باید بامجاهدت و برنامه ریزی دقیق،شرایط را برای رضایت مندی همه ی مردم فراهم سازند.
🔹وی اظهار داشت: تجهیز انبار ، تخصیص خودرو و پیگیری شروع پروژه ها باید در اولویت کاری آبفاضلاب شهرستان قرار گیرد.
*🔸 در پایان حکم جناب آقای مهندس مهران دانش  بعنوان مدیر آبفای شهرستان سرباز قرائت و به وی اعطا شد و از تلاش های عبدالخالد امیری  تقدیر و تشکر بعمل آمد.*
❇️گفتنی است آقای مهندس  مهران دانش   با مدرک کارشناسی ارشد عمران،   ۷ سال سابقه بعنوان مدیر آب و فاضلاب روستایی  شهرستان های نیکشهر و قصرقند را در کارنامه دارد.

۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۰
تاریخ ویرایش خبر : ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۵